Hakkımızda

HAYATIN HER ALANINDA

Altunkaya Şirketler Grubu olarak 1980 yılında başlayan yolculuğumuz aynı heyecan ve aynı azim ile devam ediyor. Yolculuğumuzu; değerlerimize olan bağlılığımız, çalışanlarımız ile aramızdaki güçlü bağın rehberliğinde sağlam adımlar atarak sürdürüyoruz.
Altunkaya Şirketler Grubu olarak faaliyet gösterdiğimiz her alanda gelişim ve büyüme içerisindeyiz. Faaliyet gösterdiğimiz her sektörde rekabetçi şekilde büyüme hedeflerimizi gerçekleştiriyoruz. Her geçen yıl faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde ihracatta ön sıralarda yer alarak ülkemizin ihracat hedeflerine katkıda bulunuyoruz.
Altunkaya Şirketler Grubu yatırımlarına sürekli devam ederek. Büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürüyor. Bu başarıyı kurumsal yapımızın gücüne, çağın gerektirdiği yönetim prensiplerine sadık kalmamıza, yeniliklere açık ve şeffaf yetkin insan gücümüze borçluyuz.
Altunkaya Şirketler Grubu’nun faaliyet gösterdiği on sektör, sahip olduğu ondan fazla marka ve müşterilerimize sunduğumuz binden fazla ürünün tüm yönetim, geliştirme ve pazarlama aktivitelerini başarıyla gerçekleştiren 2000‘in üzerinde çalışana sahibiz.
Bu yetkin insan gücüyle ülkemizin özellikle ihracat hedeflerine ulaşmasına katkı verirken global pazarlarda daha rekabetçi olabilmek için katma değerli ürün geliştirmeye çaba gösteriyoruz. Bu kapsamda Araştırma Geliştirme faaliyetlerine önemli ölçüde kaynak ayırıyor hem insan gücü hem de yatırımlarla teknolojimizi ve bilgi birikimimiz artırıyoruz.

ALTUNKAYA HAYATIN HER ALANINDA

Ortadoğu ve Körfez ülkelerinde gösterdiğimiz başarıyı global pazarlarda da yakalayabilmek için her pazarı kendine özgü dinamiklerine göre çözümleyerek yatırımlarımızı ve faaliyetlerimizi büyük bir titizlikle sürdürüyoruz.
Altunkaya ailesi olarak başarı için motivasyonumuzun ülke sevgimiz olduğunu belirtmek isteriz. Başarımızda büyük emekleri olan ve başarılarımızı sürekli kılarak bizleri yıllardır daha iyiye ve ileriye taşıyan tüm çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza, müşterilerimize, bayilerimize teşekkür ederiz.