Markalarımız

Mahmood Coffee

2007'den beri bu işin içindeyiz ve en iyi hizmeti sunuyoruz.

Geçmişten bugüne kahve markalarının önde gelen isimlerinden Mahmood Coffee, gerek lezzeti, gerekse modern lezzetleri yakalaması ile belli başarılara imza atmaktadır. Aromasının orijinalliği ile öne çıkan marka, kahve severlerle buluşmaktadır.

Mahmood Coffee’nin, 30 yılı aşkın tecrübesiyle dünya markalarıyla rekabet edebilen global bir markadır. Geniş ürün yelpazesiyle tüm kahve severlere hitap etmektedir. Gold, klasik, 2si1 arada, 3ü1 arada ve Türk kahvesi gibi geleneksel kahve çeşitlerini tüketicinin beğenisine sunan Mahmood Coffee; cappuccino ve kapsül kahve gibi yeni nesil kahve ürünlerini de geliştiren ve tüm dünyadaki müşterilerine ulaştıran uluslararası bir markadır. Kahve dışı sıcak içeceklerden; sıcak çikolata ve salep gibi lezzetleri de ürün gamında bulundurmaktadır.

Mahmood Tea

50’den fazla ülkede çayseverlerle buluşmaktadır.

Mahmood Tea kurulduğu ilk günden beri tüm faaliyetlerinde en yüksek kalite standartlarını uygulamaktadır. Bugün, Mahmood Tea çayının olağanüstü tadı 50’den fazla ülkede tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. Mahmood Tea, oldukça fazla tüketilen geleneksel siyah çay ve yeşil çay çeşitleri yanı sıra bitkisel çay ve meyve çayı çeşitleri de dahil olmak üzere ürün gamını genişletmeye devam etmektedir.

Mahmood Tea, Sri Lanka’nın seçkin çay çiftliklerinden dikkatle seçilmekte ve zevkle yudumlayabilmeniz için son tüketiciye teslim edilinceye kadar birçok kontrol süreçlerinden geçmektedir. Mahmood Tea’nin mükemmel tadı ve kalitesinin sırrı, dünya standartlarında çay üretmek için modern teknolojiyi binlerce yıllık çay kültürünün gelenekleri ile birleştiren üretim teknolojisinden kaynaklanmaktadır.

Çayın en yüksek tüketime sahip gıdalardan biri olmasıyla birlikte bu noktada devreye giren Mahmood Tea’nin eşsiz aroması ve farklı çay çeşitleri ile dikkatleri üzerine çektiğini söyleyebiliriz. Oldukça çeşitli ürün yelpazesinden her bir ürünün kendine has lezzet taşıdığı ve her damak tadına hitap ettiği aşikar.

Mahmood Rice

Pirinç üretiminde kullandığı etkili yöntemler ile birinci sınıf pirinci sofralarınıza sunmaktadır.

En temel gıdalardan biri olan pirincin, en lezzetli ve sağlıklı paketlemesini yapmayı amaçlayan Mahmood Rice, işini özenle yapan ve bir numara olmayı hedefleyen markalardan biridir. Mükemmeliyetçi vizyonuyla çalışmalarını sürdüren marka, başarısıyla kendinden söz ettirmektedir.

Mahmood Rice Hindistan 1121 Sella pirincinin en büyük tedarikçilerinden biridir. Mahmood pirincini eşsiz yapan şey; çeltik kabuğunu ayırma, pirinci ayıklama, kalınlık derecelendirme gibi temel faaliyetlerimizin birinci sınıf bir pirinç işleme tesisinde gerçekleşmesidir. Ayrıca parlatma, uzunluk derecelendirme, renk sıralama ve paketleme işlemlerinin hepsi kaliteli bir ürün sunmak için entegre tesislerimizde gerçekleştirilir.

Mahmood Rice, ABD’den Avrupa’ya, Ortadoğu’dan Orta Asya’ya kadar geniş bir coğrafyada tüketicilerin beğenisine sunulmuştur.

Altunsa

Binden Fazla ürün çeşidiyle 10 yıldır Türkiye’nin en çok ihracat yapan markasıdır.

Ülkemizin en önemli sektörlerinden biri olan gıda sektörünün başında gelen isimlerinden Altunsa, temel gıda üretimiyle öne çıkan ve güzel işlere imza atan önemli markalardandır. Yerli üretim olmasının yanı sıra ürünlerinin lezzeti ve başarısıyla da adından söz ettirmektedir.

Altunsa, Altunkaya Şirketler Grubunun gıda sektöründeki dev markasıdır. Binden fazla ürün çeşidiyle mutfakların hemen hemen tüm ihtiyacını karşılayacak bir ürün gamına sahip olan Altunsa dünyanın birçok yerinde ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.  Ürün gamında domates salçası, yemeklik yağ çeşitleri, makarna çeşitleri, konserve gıda ürünleri, bakliyat ve hububat çeşitleri gibi ana gıda ürünlerinin yanı sıra sos, kahvaltılık ve pastacılık malzemeleri gibi ürünlerde bulunmaktadır. Altunsa markası, Domates Salçası kategorisinde son 10 yıldır Türkiye’nin en çok ihracat yapan markasıdır

Altunsa Fresh

Altunsa Fresh bir çok gıda segmentinde faaliyet gösteren Altunkaya Şirketler Grubu’nun dondurulmuş gıda alanında faaliyet gösteren yenilikçi markasıdır.

Altunsa Fresh bir çok gıda segmentinde faaliyet gösteren Altunkaya Şirketler Grubu’nun dondurulmuş
gıda alanında faaliyet gösteren yenilikçi markasıdır.
IQF (Individually Quick Freezing) teknolojisi ile dondurulan ürünlerimiz bu sayede besin değerlerini,
enfes tat ve kokularını koruyarak donduruyor. Tüketicilerin sofralarına her mevsim pratik ve taze
ürünler sunuyoruz.

Confy

5 kıtada 60’dan fazla ülkede 30 yılı aşkın tecrübe.

Rahatlığı ve kalitesiyle dikkatleri üzerine çeken Confy, ebeveynlerin en çok tercih ettiği bebek bezi markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Gelişmiş tasarımıyla başarıları yakalayan marka, bebeklerin hassas ciltlerine göre özenle dizayn edilmektedir.

Yüksek ve gelişmiş teknoloji ile dünya standartlarında en kaliteli ürünleri, dünyadaki anne ve bebekler ile buluşturma misyonu ile 5 Kıtada 60’dan fazla ülkede faaliyet gösteren CONFY, 30 yılı aşkın tecrübesi ve güçlü ekibi ile Dünya’nın en büyük perakende devleri ile iş birliği yaparak faaliyet gösterdiği pazarda tüketiciler tarafından kabul görmekte ve Dünya markalarıyla rekabet eden global bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Confy Lady

30 yılı aşkın tecrübe. Dünya’da bir ilk olan inovatif ürünleri.

Hijyenik ve rahat yapısı ile öne çıkan Confy Lady pedler, kadınların özel günlerinde onları konforlu ve huzurlu hissettirmeyi amaçlamaktadır. Menstruasyon dönemleri için özenle tasarlanan ürünler ile pratiklik ve rahatlık amaçlanmaktadır.

30 yılı aşkın tecrübesi ve mühendis kadınlarının da içinde bulunduğu bir teknoloji ekibi hiç durmadan çalışarak, dünya kadınlarının günlük yaşamlarında kendilerini rahat hissetmelerini ve gününün her saatinde kendilerini güvende hissetmeleri için CONFY LADY geliştirildi. Dünya’da bir ilk olan inovatif ürünlerinin yanında CONFY LADY patentli özel ürünleri ile dünyada tüketiciler tarafından kabul görmektedir.

Confy Adult

Dünyada bir ilk olan inovatif ürünler.

Dünya standartlarındaki teknolojisi ile ürettiği CONFY ADULT ile yetişkin bezi kategorisinde dünyada  bir ilk olan inovatif ürünleri mükemmel kullanım sunarken emici üst yüzeyi, nefes alan tekstil ürün yapısı ve koku kontrolü özellikleriyle yatan hastalar için de hijyenik çözümler üretiyor.

Confy bezler, pratik yapısı ile dikkatleri üzerine çekiyor. İdrar yolu problemleri veya belirli hastalıklar için kurtarıcı görevini üstlenen Confy Adult bezler ile konforlu ve huzurlu hissedin!

Confy Cereal

Vitamin, demir kalsiyum ve protein bakımından zengindir.

Yüksek besin değerlerine sahip içeriği ile besleyici ve pratik kahvaltılar için ideal olan Confy Cereal bebek maması, güne enerjik başlanmasındaki ilk adımlardan birini oluşturmaktadır. Pratik yapısıyla hızlı, sağlıklı ve doyurucu bir kahvaltı alternatifi sunmaktadır.

Yüksek kalite standartlarında üretilen Confy Cereal tahıllı karışım özenle yetiştirilen kaliteli tahıllardan üretilmektedir. Farklı ürün çeşitleriyle vitamin, demir, kalsiyum ve protein içermektedir.

Confy Baby

Vitamin ve mineral zengini.

Bebeğiniz için besleyici ve doyurucu içeriği ile güvenle tercih edebileceğiniz Confy Baby bebek mamaları, gelişim sürecine katkıda bulunan birçok vitamin ve minerali içinde barındırmasının yanı sıra eşsiz lezzeti ile de bebeklerin sevdiği birer gıda olmaktadır.

Confy Baby kavanoz maması bebeğinizi beslenmesine uygun kaliteli, mevsiminde toplanmış meyve ve sebzelerden seçilerek özenle üretilmektedir. Bu sayede bebekler için kaliteli ve güvenilir kavanoz mamasına erişebilen tüketici sayısı artmıştır.

Confy Lac

Vitamin ve mineral zenginidir.

Bebeklerin sindirim sistemine uygun şekilde üretilmiş olan Confy Lac bebek devam sütleri, anne sütünden sonra verilebilecek sağlıklı ve besleyici bir takviye gıdadır. Bebeklerin gelişim sürecini destekler. İçerdiği vitamin ve mineraller ile bebeğin sağlığını korurken doyurucu yapısıyla da tatmin eder.

Confy Lac devam sütleri bebeklere uygun kalite standartlarında anne sütünden sonra bebeğinizin bağışıklık sistemini destekler. Bu da bebeğinizin daha sağlıklı olması için oldukça faydalıdır.

Confy Protein

%25 daha fazla protein.
Kalsiyum, D, B2 ve B12

Yoğun fiziksel aktivite içerisinde olanların vazgeçilmezi olan protein, en sağlıklı ve sindirimi kolay haliyle sunuluyor. Confy Protein yüksek besin değeri ile vücudunuzun ihtiyacı olan protein desteğini sağlarken aynı zamanda süt tozu formu ile pratik hazırlama imkanı sunar.

Confy Protein süt besleyici ve formülü ile %25 daha fazla protein içerir, kalsiyum, D, B2 ve B12 vitamini açısından zengin içeriğiyle gün boyu aktif kalmanızı sağlar.

Euro Drink

Yüksek C vitamini

Meyve sularının en pratik ve lezzetli hali olan toz içecekler arasından Euro Drink, sunduğu farklı meyve çeşitleriyle dikkatleri üzerine çekerken aynı zamanda içerdiği yüksek C vitamini ile de adından söz ettirmektedir.

Doğal meyve tatlarıyla Euro Drink toz içecek her damağa uygun farklı meyve aroması çeşitleriyle tüketicilerin beğenilmesine sunulmaktadır.